Usługi pogrzebowe najwyżej jakości z zakładem pogrzebowym Warszawa Włochy

Jako osoby zajmujące się przygotowaniem do pochówku oraz ceremonią ostatniego pożegnania staramy się na każdym kroku działać profesjonalnie. Przeprowadzamy przez cały proces, jaki wiąże się ze złożeniem ludzkiego ciała do grobu. Odbieramy zwłoki z dowolnego, wskazanego przez klienta miejsca. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przewozimy ciało z terenu całego kraju, a także z innych państw europejskich. Mamy wieloletnie doświadczenie i pomagamy w formalnościach związanych z transportem międzynarodowym.

Zakład pogrzebowy Warszawa Wola organizuje ceremonie wyznaniowe oraz świeckie. Bez względu na wybraną formę każda uroczystość przebiega w przyjaznej atmosferze pełnej zrozumienia dla powagi sytuacji. Na Państwa życzenie możemy wzbogacić ją pasującą oprawą muzyczną.

 

Pełne szacunku ostatnie pożegnanie

Umożliwiamy godne pożegnanie niezależnie od przyczyny zgonu. Wykonujemy rekonstrukcje pośmiertne przygotowujące zmarłego do kontaktu z bliskimi. Wszelkie zabiegi przeprowadzamy z wielką starannością. Posługujemy się profesjonalnymi środkami pomagającymi w różnorodnych, powszechnych problemach następujących po ustaniu funkcji życiowych.

Wykonujemy również balsamację ciał. Pozwala ona na wystawienie zwłok osoby zmarłej na widok publiczny w otwartej trumnie niezależnie od panującej na zewnątrz temperatury. Dzięki tym zabiegom można też przetransportować ciało nawet na znacznych odległościach. Zabieg balsamacji pozwala przywrócić naturalny wygląd oraz niweluje oznaki choroby. Dzięki temu styczność z osobą zmarłą staje się mniej stresującym przeżyciem.