Usługi pogrzebowe na Żoliborzu — poznaj naszą ofertę

Nasza oferta obejmuje wszelkie usługi związane z pogrzebem. Zajmujemy się zarówno standardowymi sytuacjami, jak wymagającymi załatwienia większej liczby formalności. Mamy duże doświadczenie w międzynarodowym transporcie zwłok. Dobrze orientujemy się w dokumentach wymaganych do tego, aby sprowadzić ciało do Polski. Znamy uwarunkowania lokalne oraz obowiązujące w danym państwie przepisy. Znacznie ułatwia to naszą pracę i skraca czas przywiezienia zmarłego do kraju.

Pracownicy zakładu pogrzebowego Warszawa Mokotów posługują się biegle wieloma językami obcymi. Ułatwia to kontakt z konsulatami zagranicznymi oraz ambasadami. Jesteśmy przygotowani do tego, aby załatwić transport drogą morską lub lotniczą. Przygotowujemy szczegółowy kosztorys. Dzięki temu rodzina i najbliżsi mogli wcześniej zapoznać się z ceną usługi. Jeśli zajdzie taka potrzeba jesteśmy w stanie odebrać zmarłego z punktu transportu lotniczego lub odpraw celnych.

Współpraca oparta na szacunku

Zajmujemy się ciałem zmarłego od momentu odebrania zwłok, aż do pochówku. Do czasu uroczystości pogrzebowej możemy przechować zmarłego w prywatnej chłodni. Zaplecze, jakim dysponujemy, sprawdza się niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Jesteśmy w stanie przygotować zwłoki do uroczystości. Podejmujemy się kosmetyki pośmiertnej oraz bardziej skomplikowanych zabiegów rekonstrukcyjnych. Jeśli zgon nastąpił w szczególnych okolicznościach, zapewne trzeba będzie przygotować ciało do spotkania z rodziną. Z usługi tej korzystają często osoby, których najbliżsi zginęli w wypadku komunikacyjnym lub w wyniku długotrwałej choroby.

Jeśli zajdzie taka konieczność, wykonamy też na Państwa życzenie balsamowanie zwłok. Jest to szczególnie przydatne, gdy trzeba odłożyć w czasie termin pogrzebu. Dzięki naszym zabiegom rodzina ma szansę, aby przybyć w dogodnym momencie i pożegnać bliską osobę. Balsamacja powstrzymuje procesy pośmiertne i niweluje powstające na ciele plamy opadowe, zasinienia oraz przebarwienia. Gwarantujemy, że podczas wykonywanie wszelkich zabiegów podchodzimy do zmarłego z szacunkiem. Jeśli taka jest wola rodziny, możemy też ubrać zmarłego i złożyć jego ciało do trumny.

Towarzyszymy w ostatniej drodze

Organizujemy pogrzeby tradycyjne oraz pochówki kremacyjne. Bez względu na to, czy uroczystość będzie wiązała się ze złożeniem trumny do grobu, czy też urna trafi do tzw. Kolumbarium, staramy się nadać całości ceremonii uroczysty charakter. Wiemy, że na odbiór uroczystości wpływają w dużej mierze detale. Staramy się zadbać o dobre samopoczucie osób uczestniczących w pogrzebie. Przykładamy dużą wagę do stroju i zachowania naszych pracowników. Osoby uczestniczące bezpośrednio w uroczystości to profesjonaliści. Od lat są związani z branżą pogrzebową i doskonale orientują się w tym, jakie są potrzeby klientów w tych okolicznościach.

Na życzenie naszych klientów przygotowujemy także kompozycje kwiatowe. Mamy do dyspozycji obszerny katalog wiązanek, wieńców pogrzebowych i bukietów kondolencyjnych Kompozycje wykonane są ze świeżych kwiatów. Zachowują one piękny wygląd przez długi czas. Do wiązanki możemy dodać szarfę z osobistą treścią wybraną przez osobę zamawiającą.

Flota aut Funeral Warszawa zakład usług pogrzebowych

Pogotowie Pogrzebowe 24/7

Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24 godziny 7 dni w tygodniu – co daje gwarancje pomocy o każdej porze dnia i nocy.

Formalności pogrzebowe załatwiane w domu

W trosce o osoby starsze, niepełnosprawne lub po prostu stres rodziny oferujemy usługi z dojazdem do domu klienta, a nasz pracownik jest gotowy wesprzeć Państwa w trudnych chwilach.

Prywatna kaplica oraz chłodnia

Nie korzystamy z publicznych czy przyszpitalnych chłodni i kaplic będących w posiadaniu innych firm. Posiadamy własną chłodnię zapewniającą rodzinie Zmarłegeo godne warunki pożegnania. Dostępna jest także klimatyzowana kaplica pozwalająca Rodzinie na spokojne i osobiste pożegnanie ze Zmarłymi.

Organizacja kremacji

Jeśli wolą rodziny jest kremacja zmarłego, jesteśmy w stanie zadbać o cały proces tak, aby wszystko przebiegło w jak najmniejszym stresie dla Rodziny Zmarłego. Zajmujemy się stroną formalną związaną z kremacją.

Pogrzeby świeckie

Pogrzeb nie zawsze musi być zachowany w tradycji religijnej. Zajmujemy się także obsługą pogrzebów świeckich

Jako Zakład Funeral w Warszawie możemy zorganizować przykładowo Mistrza Ceremonii, zadbać o cały proces pochówku.

Czasowe zabezpieczenie Osoby Zmarłej – Balsamacja

Dzięki procesowi balsamacji ciała możliwe jest wystawienie zwłok Zmarłego na widok publiczny w temperaturze pokojowej w otwartej trumnie. Pozwala też na transportowanie zwłok na dalekie odległości. Zabieg balsamacji pozwala Zmarłemu przywrócić naturalny wygląd, niweluje oznaki choroby i usuwa bakterie mogące zagrażać ludziom mającym styczność ze Zmarłym.

 

Rekonstrukcje pośmiertne

Rekonstrukcje pośmiertne pozwalają by Rodzina i bliscy mogli pożegnać się z osobą Zmarłą. Wykonujemy ten zabieg z wyjątkową starannością.

kompozycje kwiatowe zakładu Funeral w Warszawie

Kompozycje kwiatowe

Na życzenie naszych klientów przygotowujemy także kompozycje kwiatowe. Mamy do dyspozycji obszerny katalog wiązanek i wieńców pogrzebowych i na trumiennych. Kompozycje wykonane są z wysokiej jakości kwiatów, które gwarantują piękny wygląd przez długi czas. Mamy możliwość dodania szarfy z osobistą treścią osoby bliskiej Zmarłego.

Dokonywanie formalności

zajmujemy się dokumentacją w imieniu naszych klientów w Urzędach Stanu Cywilnego, ZUS, KRUS, MSWiA oraz Kancelariach Parafialnych.

Kosmetyka pośmiertna

Zwłoki Zmarłego przygotowujemy do pogrzebu – profesjonalne ubranie Zmarłego to jedna z takich czynności.

Akcesoria Pogrzebowe

Dodatkowo posiadamy:

– tabliczki pogrzebowe na trumnę i urnę (produkowane w naszym zakładzie),
– odzież dla osób zmarłych – np. garsonki, garnitury, 
– krzyże, różańce, modlitewniki – według życzenia Rodziny Zmarłego.

Flota aut Funeral Warszawa zakład usług pogrzebowych

Krajowy i Międzynarodowy Transport Zmarłych

Jako Zakład Usług Pogrzebowych Funeral w Warszawaie specjalizujemy się w kompleksowej organizacji uroczystości  pogrzebowej na terenie Warszawy, okolic, kraju oraz całej Europy.

Zakład pogrzebowy Funeral w Warszawie to także ogromne doświadczenie w realizacji usług transportu Zmarłych. Usługi wykonujemy samochodami przystosowanymi do tego celu, prowadzonymi przez doświadczonych kierowców. 

Nasi pracownicy biegle posługują się językami obcymi jak np. język angielski, włoski – co pozwala na swobodną obsługę transportów na wysokim poziomie. Mamy doświadczenie w kontaktach z konsulatami zagraniczymi czy ambasadami. Pozwala to realnie ograniczyć koszty i czas realizacji transportu Zmarłego.

W trosce o czas realizacji usługi realizujemy transport także drogą morską i lotniczą. Jesteśmy w stanie także odebrać Zmarłego z punktu transportu lotniczego lub odpraw celnych.