Ostatnie pożegnanie przygotowane z zakładem pogrzebowym Warszawa Wola

Zakład pogrzebowy Funeral działający w Warszawie w dzielnicy Wola oferuje różnorodne możliwości pochówku zmarłych. Zajmujemy się kompleksowymi usługami przygotowującymi do pogrzebu oraz przeprowadzamy ceremonię zgodnie z wolą rodziny. Pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności. Taktownie oraz z empatią udzielamy wsparcia najbliższym osoby, która odeszła. Staramy się, aby klienci korzystający z naszych usług mogli załatwić to, co niezbędne w jednym miejscu. Dlatego też poza samą organizacją ceremonii oferujemy również szeroki wybór trumien i urn.

Sprzedajemy produkty wykonane z różnych materiałów oraz z rozmaitym wykończeniem. Można w nich pochować zarówno osoby starsze, młodych ludzi, jak i małe dzieci. Na miejscu można kupić także akcesoria towarzyszące zmarłym w ich ostatniej drodze. Proponujemy różańce, modlitewniki oraz inne przydatne rzeczy. Zamówią u nas Państwo wieńce i wiązanki. Kompozycje kwiatowe pozwalają podkreślić charakter uroczystości i w odpowiedniej atmosferze pożegnać zmarłego. Każda kompozycja jest przygotowana ze świeżych bądź sztucznych kwiatów, zgodnie z zamówieniem klienta.

Świeckie i wyznaniowe pogrzeby

Organizujemy każdy rodzaj pogrzebów. Przygotowujemy uroczystości katolickie, zgodne z obowiązującym w tej religii obrządkiem. Zapewniamy atmosferę pełną szacunku i zrozumienia. Jesteśmy również otwarci na współpracę z klientami innych wyznań, a także osobami preferującymi świeckie pożegnanie. Świadczone przez nas usługi pogrzebowe na Żoliborzu oraz w innych dzielnicach Warszawy to gwarancja godnego pochówku niezależnie od wybranego charakteru ceremonii.

W przypadku uroczystości niezwiązanymi z żadną religią proponujemy uczestnictwo mistrza ceremonii. Jest to osoba mająca za zadanie nadanie uroczystego charakteru pożegnania ze zmarłym. Mistrz wystąpi w stroju podkreślającym powagę chwili. Do jego obowiązków będzie należało czuwanie nad przebiegiem uroczystości oraz jeśli taka będzie wola rodziny wygłoszenie mowy pożegnalnej. Całości może towarzyszyć odpowiedni podkład muzyczny. Skorzystanie z usług mistrza ceremonii pozwoli na sprawny przebieg pogrzebu i zmniejszy stres związany z tym przykrym wydarzeniem.

Pochówki kremacyjne

Zakład pogrzebowy dla klientów mieszkających na Woli ma również własne krematorium. Ten rodzaj pochówku cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zajmujemy się przygotowaniem zwłok do procesu spopielenia. Mamy specjalne trumny pozwalające na bezpieczne spalenie ludzkiego ciała po śmierci. Po wykonaniu procedury przenosimy prochy do przygotowanej wcześniej urny.

Odpowiadamy na wszelkie wątpliwości osób, które nie wiedzą, czy zdecydować się na ten rodzaj pochówku. Wyjaśniamy dokładnie, na czym polega cały proces oraz w jaki sposób zostanie przygotowane do niego ciało. Samą kremację wykonujemy w intymnej atmosferze. W procesie może uczestniczyć zarówno rodzina, jak i duchowny lub mistrz ceremonii.

Urna z prochami zmarłego przekazywana jest rodzinie wraz z certyfikatem kremacji. Dokument ten jest niezbędny do załatwienia wszelkich formalności bezpośrednio w miejscu planowanego pochówku. Pogrzeb może się odbyć w tradycyjny sposób, czyli poprzez złożenie do grobu wykopanego w ziemi lub w kolumbarium, czyli specjalnej budowli przeznaczonej do umieszczenia urn.