Dom pogrzebowy, któremu można zaufać

Prowadzony przez nas dom pogrzebowy, z którego usług korzystają klienci z Ursusa i Woli to miejsce wyróżniające się najwyższą jakością. Specjalizujemy się we wszystkich dziedzinach związanych z przygotowaniem do pochówku oraz przebiegiem ceremonii pogrzebowej. Staramy się działać tak, aby ograniczyć stres wiążący się z przykrym przeżyciem, jakim jest pożegnanie bliskiej osoby. W imieniu naszych klientów zajmujemy się dokumentacją niezbędną do tego, aby pochować zmarłego. Mogą zlecić nam Państwo kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz kancelarią parafialną.

Dysponujemy własną chłodnią. Możliwość prywatnego przechowania zwłok do czasu pogrzebu to atut szczególnie doceniany przez naszych klientów. Daje on pewność, że zmarły będzie przebywał w warunkach gwarantujących mu szacunek. Zapewniamy, że nasi pracownicy w trakcie każdej z wykonywanych czynności zachowują się taktownie. Współpracujemy z osobami, które darzymy dużym zaufaniem. Ich empatia jest szczególnie ważna dla osób przeżywających w tym czasie silne emocje.

Zaplecze pozwalające na intymną atmosferę pogrzebu

Oprócz własnej chłodni oferujemy też dostęp do prywatnej kaplicy. Jeśli taka będzie wola rodziny, możemy wystawić otwartą trumnę ze spoczywającej w niej zmarłym. Stwarzamy dogodne warunki do tego, aby rodzina i najbliżsi mogli w ciszy i skupieniu pożegnać się z osobą, która odeszła. Kaplica jest najlepszym miejscem do tego, aby w tych przykrych okolicznościach spotkała się w jednym miejscu rodzina i przyjaciele uczestniczący w ceremonii. Czuwaniu może towarzyszyć duchowny albo wybrany przez rodzinę mistrz panujący nad przebiegiem uroczystości. Po zakończeniu obrządku w kaplicy uczestniczy również w składaniu ciała do grobu.

Pracownicy biorący udział w ostatnim pożegnaniu są zawsze ubrani adekwatnie do sytuacji. Zakład pogrzebowy działający na Ochocie ma też liczne akcesoria pozwalające stworzyć odpowiednią atmosferę w trakcie ceremonii. Możemy przygotować pasujący do sytuacji pokład muzyczny. W okolicach grobowca rozkładamy też namiot osłaniający miejsce pochówku.

Pochówek dla osób religijnych i świeckich

Organizujemy pogrzeby zgodnie z wyznaniem klientów, a także uroczystości o świeckim charakterze. W każdej z tych sytuacji staramy się stworzyć takie warunki, aby najbliżsi mogli pożegnać się ze zmarłym w jak najmniej stresujących okolicznościach. Pośredniczmy w kredytowym finansowaniu pogrzebów z wykorzystaniem przysługujących zasiłków. Zajmujemy się zarówno kluczowymi kwestiami, jak również dbamy o detale. Proponujemy wykonanie nekrologów i klepsydr. Możliwość załatwienia wszystkiego w jednym miejscu jest znacznym ułatwieniem i zmniejsza stres, jaki wiąże się z pożegnaniem bliskiej osoby.

Dbamy również o odpowiednią oprawę florystyczną. Można zamówić u nas wiązanki i wieńce przygotowane z kwiatów żywych lub sztucznych. Tworzone przez naszych florystów kompozycje pozwalają podkreślić charakter uroczystości i pożegnać zmarłego z godnością. Klienci mogą zdecydować się zarówno na skromny bukiet kondolencyjny, jak i dużych rozmiarów wieniec. Zgodnie z tradycją można wzbogacić go wstążką z okolicznościowym napisem wyrażającym smutek z powodu odejścia bliskiego.

Flota aut Funeral Warszawa zakład usług pogrzebowych
Usługi Funeral Warszawa zakład usług pogrzebowych