Poznaj naszą siedzibę

Prezentujemy zdjęcia naszej siedziby w Warszawie. Zarówno miejsce, w którym przygotowujemy zmarłego do ceremonii, jak i niezbędne do tego akcesoria są eleganckie oraz stosowne do sytuacji. Mamy własną chłodnię i kaplicę. Indywidualne zaplecze daje możliwość, aby stworzyć intymną atmosferę pożegnania ze zmarłym.

Kaplica zakładu pogrzebowego Warszawa Mokotów to jasne i przestronne wnętrze. W centralnym punkcie ma miejsce pozwalające na umieszczenie trumny na podwyższeniu. Zgodnie z decyzją rodziny może ona pozostawać otwarta lub zamknięta. Dodatki takie jak świeczniki, symbole religijne pomagają podkreślić atmosferę uroczystości.

Mamy samochody przystosowane do transportu zmarłych. Każdy z nich dysponuje miejscem do przewiezienia trumny różnych rozmiarów. Konstrukcja ułatwia wkładanie i wyjmowanie, przez co masz pewność, że zmarły będzie traktowany z szacunkiem.

Asortyment związany z pochówkiem

Proponujemy także szeroki wybór trumien i urn. Współpracujemy z producentami tworzącymi dobrej jakości wyroby z drewna. Mogą zostać wykonane z sosny, buku lub dębu. Niezależnie od kształtu i wykończenia każda trumna prezentuje się elegancko. Znajdziesz u nas matowe i lakierowane produkty. Nasz oferta jest zróżnicowana cenowo, tak aby każdy klient mógł z niej skorzystać.

Do pochówku kremacyjnego proponujemy specjalnie przystosowane do tego celu urny. Każda z nich to zamykany pojemnik pozwalający na bezpieczne umieszczenie w nim prochów zmarłego. Możesz zdecydować się na urnę w jednolitym kolorze lub łączącą kilka barw. Sprzedajemy klasyczne pojemniki w kształcie prostopadłościanu, a także urny przypominające tradycyjne trumny.

Urny

W naszej ofercie znajduje się także szeroki wybór urn.