Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów — towarzyszymy w ostatniej drodze 

Zakład pogrzebowy Funeral zatrudnia osoby odznaczające się dużym taktem oraz kulturą osobistą. Współpracującym z nami klientom kojarzymy się jako miejsce z usługami funeralnymi najwyższej jakości. Pracownicy potrafią zadbać o spokojną atmosferę oraz udzielić dyskretnego wsparcia na każdym etapie przygotowania do pochówku. Osoby, z którymi zetkną się Państwo podczas załatwiania formalności, będą Was aktywnie wspierać i pomagać w przejściu tych trudnych chwil.

Podczas samej ceremonii składania ciała do grobu towarzyszyć będą osoby tworzące kondukt żałobny i zajmujące się transportem trumny. Zadbamy o to, aby ich strój i zachowanie pasowały do powagi sytuacji, z którą się stykają. Prowadzony przez nas zakład pogrzebowy w dzielnicy Ochota dysponuje własną kaplicą umożliwiającą zorganizowanie prywatnej, rodzinnej uroczystości. Organizujemy zarówno tradycyjne pogrzeby związane ze złożeniem trumny do grobu, jak i pochówki kremacyjne.

Całodobowe pogotowie pogrzebowe

Prowadzimy całodobowy dyżur. Jesteśmy gotowi zjawić się u Państwa, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Po ustaleniu zgonu przewozimy osoby zmarłe przygotowanymi do tego celu samochodami. Możemy przetransportować ciało z mieszkania prywatnego, domu opieki lub hospicjum. Flota, którą dysponujemy, pozwala na transport ciała w godnych warunkach. Nasze samochody mają miejsce na umieszczenie trumny dowolnych rozmiarów. Dzięki temu przewiezienie ciała odbywa się zawsze sprawnie i z pełnym szacunkiem dla zmarłego.