Ceremonia pogrzebowa przeprowadzona z szacunkiem — zakład pogrzebowy Warszawa Ochota

Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów na terenie Warszawy. Działamy w dzielnicach takich jak Ochota, Mokotów, Ursus. Podejmujemy się także realizacji zleceń na terenie całej Polski. Specjalizujemy się zarówno w tradycyjnych pogrzebach związanych ze złożeniem trumny do grobu, jak i wiążących się z wcześniejszą kremacją zwłok. Dysponujemy własnym krematorium umożliwiającym spopielenie ciała. Nie ma więc konieczności poszukiwania osobnego miejsca, które zajmie się tym procesem. Osoby korzystające z usług domu pogrzebowego na Woli mogą też liczyć na naszą pomoc w załatwieniu koniecznych formalności.

Mamy własną, elegancko urządzoną kaplicę. Pozwala ona na pożegnanie się ze zmarłym w intymnej atmosferze. Sala jest wyposażona w miejsce do wystawienia trumny oraz liczne krzesła pozwalające na komfortowe spędzenie czasu. Gwarantujemy przeprowadzenie uroczystość tak, aby każdy, kto w niej uczestniczy, miał poczucie, że znalazł się w najlepszym w tych okolicznościach miejscu.

Różnorodne akcesoria pogrzebowe

Oferujemy wszelkie akcesoria niezbędne do przeprowadzenia pogrzebu. Kupią u nas Państwo wysokiej klasy trumny wykonane z naturalnego drewna. Proponujemy szeroki wybór kolorystki oraz dostępnych wykończeń. Na osoby korzystające z pochówku kremacyjnego czekają urny. Tutaj również można wybierać spośród klasycznych lub mocniej zdobionych modeli. Znajdują u nas Państwo także drobne przedmioty takie jak modlitewniki i różańce, które często wykorzystywane są jako atrybuty zmarłego w jego ostatniej drodze.